Kliknij, by zagrać i odebrać kolorowankę!

Kliknij, by zagrać i odebrać kolorowankę!

Ułóż dowolnie kolorowe symbole i zobacz, jaka przygoda czeka na Ciebie w świecie Danonka, a potem wydrukuj ją w formie kolorowanki.


Dbaj o naturę z Danonkiem!

Dbaj o naturę z Danonkiem!

Naucz dziecko dbać o naturę z naszą grą online. Znajdźcie dwa takie same magnesy z Danonkiem. Każda para odsłoni przed Wami praktyczną poradę, jak troszczyć się o środowisko. Dobrej zabawy!


Nauka przez zabawę z Danonkiem!

Nauka może być pełna radości i zabawyNauka i zabawa z Danonkiem

Nauka i zabawa z Danonkiem

Zwiedzaj wyspy Małego Świata z Danonkiem i jego drużyną! Na każdej wyspie znajdziecie nowe, pobudzające wyobraźnię gry i aktywności, dzięki którym Twoje dziecko będzie uczyć się przez zabawę.

Interaktywne opowieści

Interaktywne opowieści

Czas bajek to wspaniały moment dla Ciebie i Twojego dziecka. Każda wyspa to nowe, interaktywne opowieści, które możecie odkrywać razem!

Przygoda w prawdziwym świecie

Przygoda w prawdziwym świecie

W naszej aplikacji jest także specjalne miejsce dla Ciebie jako rodzica. To właśnie tutaj znajdziesz aktywności, dzięki którym przedłużysz proces uczenia się, przenosząc go do rzeczywistości. Na przykład na Wyspie Smakolandia znajdziesz wspaniały przepis na szarlotkę, którą Twoja pociecha właśnie upichciła, używając aplikacji. Reszta należy już do Ciebie!